מחפשים מתנות לקיץ לעובדים? מתנות לנופש חברה? בקטלוג מתנות לקיץ שלנו תמצאו מגוון רחב של פריטים בינהם מחצלות ממותגות, תיקים לים, בקבוקים ממותגים, כובעים ממותגים ועוד.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מחצלות ממותגות בכל הגדלים. הגודל הראשון והבסיסי ביותר הוא מחצלת אישית הגודל השני היא מחצלת זוגית והמחצלת הגדולה ביותר היא המחצלת משפחתית.

כל המחצלות הממותגות מגיעות כתיק נשיאה קל ונוח לסחיבה וניתן לשלב אותם עם מוצרי קיץ נוספים כגון מטרות, תיקים, כובעים וכו’ וליצוא ערכות חוף עשריות ומושלמות.

מחצלת חדשה אשר מהווה את היהלום של המחצלות זאת המחצלת דוחה חול. המחצלת מיוצרת כך שכל חול הים עובר דרך רשת צפופה ובכך החול אינו נדבק למחצלת בזמן הישיבה.

על כל המחצלות שבקטלוג מתנת לקיץ ניתן לשים לוגו ובכך להפוך אותם למחצלות ממותגות.

אז איך זה עובד? כל מה שצריך הוא להעביר לנו את הלוגו/גרפיקה המבוקשת אנחנו עושים לכם הדמיה גרפית ממוחשבת שמציגה כיצד תראה המחצלת הממותגת ולאחר אישור ההדמייה אנחנו ממתגים אותם בבית הדפוס שלנו ומביאים לכם מחצלות ממותגות מושלמות.

לקבלת עוד פרטים והצעת מחיר אודות מחצלות ממותגות, מנות לקיץ, מתנות ממותגות לקיץ, ערכות חוף, מתנות לימי כיף לחברות ועוד התקשרו 02-5836885 ונציגי המכירות שלנו ישמחו להעניק לכם פרטים נוספים