החיפוש נעשה קל מתמיד

מתנות לראש השנה

מתנות לראש השנה

מתנות יום העצמאות

ראש השנה הינו מועד בו נהוג לחלק מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות ומתנות לבני משפחה.

בשנים האחרונות ,תחום המתנות לעובדים לחגים לראש השנה בפרט התפתח מאוד, ואם בעבר נהוג היה לתת את המארז המסורתי של יין שמן זית ודבש, כיום כבר ניתן לבחור מתנות הרבה יותר מעניינות ומיוחדות- כלי בית, מארזי שי, גאדג'טים עם מיתוג, שוברי מתנה, מוצרי קמפינג ועוד.

כחברה אשר תחום ההתמחות העיקרי שלה הוא ייבוא שיווק מתנות לאירגונים, אנו באופק לבן מציעים את כל מגוון המתנות מכל הסוגים אשר פורטו לעיל והשילובים בינהם.

על מנת לחדש ולהפתיע בכל חג מחדש את קהל לקוחותינו, הוספנו מגוון גדול של מארזי שי ומתנות לקראת ראש השנה 2017 בכדי שהעובדים והלקוחות יוכלו להנות כל פעם מחדש ממתנה מקורית שעוד לא קיבלו בעבר.

אנו מפעילים עבור אירגונים רבים אתר לבחירת מתנות כך שהעובד יוכל לבחור מתנה או מארז שהוא הכי צריך או רוצה מתוך מגוון מתנות נוספות.

עבור אירגונים וחברות אשר מעוניינות לשלוח מתנות ללקוחות המפוזרים באיזורים שונים, אנו עושים את ההפצה עם רכבים שלנו ובכך חוסכים לאירגון את כל ההתעסקות המעיקה של שליחת המתנות.

כמדי חג גם בראש השנה 2017 אנו מקיימים מיזם תרומה לקהילה בו אנו משלבים באריזת המתנות שלנו מספר עמותות טיפוליות ושיקומיות אשר יחד אנו יוצרים עבורכם מתנות תרומה לקהילה לראש השנה אשר נותנות למתנה ערך נוסף.

מתנות לראש השנה ניתן להזמין דרך אתר האינטרנט שלנו- ofeklavan.co.il

ניתן להתקשר אלינו גם בטלפון- 02-5836885.