מתנות תרומה לקהילה                                                                           
אופק לבן הינה חברה המתמחה בשיווק ומכירת מתנות ומארזי שי לשוק המוסדי תוך הפעלת מיזם חברתי עשיר שמהווה את הלב והדגל של החברה. החברה הוקמה על ידי יזמים העוסקים שנים בהדרכה וליווי נערים בסיכון, ושמה לה כמטרה להעניק הזדמנות תעסוקתית שווה לקהלים שונים תוך שילוב נערים בסיכון ובעלי מוגבלויות ביצירת והכנת המתנות.
במסגרת המיזם הרחב אופק לבן משלבת מוצרים רבים של עמותות שונות בתוך חבילות השי, מתוך כוונה להעשיר את המתנות ולתת להם משמעות מיוחדת ובכך לחזק ולתרום לעמותות. בין שיתופי הפעולה הענפים נציין את הקשר הארוך  בין “אופק לבן” לבין עמותת “כוונים”, אשר מפעילה מיזם כלכלי חברתי המאפשר רכישת מיומנויות תעסוקה והכנה לעולם העבודה לחניכי ” החנות למשמעות”. במסגרת המיזם, חניכי החנות למשמעות מבצעים את חלק מעבודות האריזה של המתנות הנמכרות ע”י אופק לבן וכן מבצעים מכירות טלפוניות ואינטרנטיות למכירת חבילות המתנות. הכנסות המיזם אף הן משמשות להכשרה לניהול עצמי משולב בקהילה לצעירים עם מוגבלויות המשתתפים בתכנית. גם עמותת צ’יימס המשקמת ומעסיקה אנשים עם מוגבלות שותפה לאריזת  המתנות ומוצרים רבים פרי יצירתם של המשתקמים מופיעים בקטלוג ומשולבים בדרך קבע במתנות מקסימות.
אופק לבן רואה בתרומה לקהילה כערך משמעותי ונתבך חשוב מתפיסת השירות שלה המבוססת על מתנות איכותיות, מחיר הוגן שירות מצוין וגאה לעבוד עם מיטב העמותות והגופים החברתיים בארץ על מנת לייצר מתנה חברתית עם ערך מוסף.