החיפוש נעשה קל מתמיד

כובעים ממותגים

מחפשים כובעים ממותגים?  כובעים לעובדים? כובעים עם לוגו? מוצרי פרסום ומתנות קד”מ לעסק שלכם הגעתם למקום הנכון! באופק לבן אנחנו מייבאים מגוון גדול של כובעים ממותגים מכל הסוגים ובכל טווחי המחירים.

למה יכול לשמש אותנו כובעים ממותגים?

ראשית כובע הינו מוצר פרסום נפלא בעל שטח הדפסה גדול מאוד וככזה הוא יכול לשמש כפרסומת ושיווק העסק כמתנות לכנסים, מתנות ממותגות, מתנות ללקוחות, מוצרי פרסום לעסק ועוד.

מלבד היותו מוצר פרסום וקידום מכירות נפלא הכובע הוא מתנה נהדרת שיכולה לשמש כמתנות ממותגות לעובדים, מתנות לקיץ, מתנות לימי כיף לחברה, מתנות לנופש חברה ועוד.

מה צריך לעשות  על מנת למתג את הכובע?

האמת שלא הרבה, כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את הכובע שאתם אוהבים מתוך מגוון האפשרויות הגדול שקיים בקטלוג כובעים ממותגים, שולחים לנו את הלוגו/משפט/ברכה אותו תרצו להדפיס ואנחנו נבצע לכם הדמייה ממוחשבת של הכובע עד לשביעות רצונכם וכמובן נדפיס לכם את הכובע בבתי הדפוס שלנו.

חשוב לציין שמלבד הדפסת הכובע ישנה אפשרות מיתוג הכובע באמצעות רקמה. אפשרות זאת היא יקרה יותר אך המיתוג איכותי מאוד ויישאר לאורך זמן רב יותר.

בקטלוג מתנות לקיץ לעובדים תמצאו מגוון ערכות שבם אנחנו משלבים את הכובעים הממותגים כחלק מערכה. ערכות קיץ הם מתנות לעובדים נפלאות לימי הקיץ המשלבות מספר אלמנטים כמו כובעים,תיקי ים, מוצרי ים ומתאימים מאוד עבור טיולי חברה, נופש חברה ומתנות ממותגות לתמרץ את העובדים.

לקבלת הצעת מחיר עבור כובעים ממותגים, כובעים להדפסה, כובעים עם לוגו, מוצרי פרסום, מתנות לכנסים ומתנות לקיץ לעובדים התקשרו 02-5836885 או בקרו אותנו באתר ofeklavan.co.il  ונציגי המכירות שלנו יישמחו לעמוד לשירותכם.