החיפוש נעשה קל מתמיד

כוסות טרמיות וטרמוסים

כוסות טרמיות וטרמוסים

חברת אופק לבן בע”מ מתמחה בייבוא ושיווק מתנות ומוצרי פרסום וקד”מ. כחברה מובילה בתחום אנו מספקים מוצרים לחברות הגדולות במשק, מפיצים, משווקים וסוכנים.

אחד מהתחומים המרכזיים בוא בחרנו להתמקד הוא מוצרי חורף וכיוצא בזה- ספלים טרמיים וטרמוסים. אנו מייבאים מגוון רחב של כוסות טרמיות וטרמוסים בכל הגדלים ובכל טווחי המחירים.

בנוסף אנו מתמחים במיתוג המוצרים ע”י הדפסה או חריטה בלייזר וכך בעצם הופגים את הכוסות והטרמוסים למוצרי פרסום וקידום מכירות כאחד.

כוסות טרמיות ממותגות:

אירגונים רבים בוחרים בכוס הטרמית הממותגת כמתנות לכנסים, מתנות גיב אווי לספקים, מתנות ימי הולדת לעובדים ועוד. הכוס הטרמית שימושית עבור כולם, זולה יחסית, קטנה ונוחה לשינוע דבר שהופך אותה לאחת המתנות המבוקשות לחורף. מיתוג לוגו על כוס טרמית נעשה בדרך כלל בהדפסה.

טרמוסים ממותגים:

מוצר נישתי יותר ומבוקש בעיקר אצל חברות ואירגונים העובדים גם בשטח או לחברות הקשורות לתחום המחנאות. לטרמוס ממותג שטח פרסום גדול מאוד ולכן הוא מהווה מוצר פרסום וקידום מכירות טוב מאוד. מיתוג על טרמוס נעשה בדרך כלל ע”י הדפסה אך חלק גדול מהאירוגנים בוחר לבצע את מיתוג הלוגו ע”י חריטה בלייזר.

לקבלת הצעות מחיר לטרמוסים ממותגים וכוסות טרמיות ממותגות עבור העובדים והלקוחות שלכם, הינכם מוזמנים להיכנס לקטלוג מתנות שלנו על ידי לחיצה על הלינק תחת הכותרת או להתקשר אלינו- 025836885