החיפוש נעשה קל מתמיד

מחברות ממותגות

מחברות ממותגות

לינק לרכישת מתנות- מתנות לחגים, מוצרי פרסום, מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות, מתנות למשרד

חברת אופק לבן בע”מ מתמחה בייבוא שיווק ומיתוג מחברות ממותגות לאירגונים ועסקים.  אנו משווקים מגוון גדול של מחברות בכל טווחי המחירים על מנת שיענו על כמה שיותר צרכים של האירגון- מחברות עם כריכת דמוי עור, מחברות יוקרתיות, מחברות ספירלה, מחברות מנייר ממוחזר, מחבקות זמש, מחברות שעם, מחברות עם כריכת בד ועוד.

מחברות ממותגות

אנו ממתגים על המחברות על פי דרישת הלקוח- הדפסת לוגו, הדפסת מספר טלפון, הדפסת לוגו צבעונית ובצבע אחד. על המחברות הפשוטות יותר יש מינימום הזמנה בדרך כלל של 100 יחידות.. על על מחברות יוקרתיות יותר  אנו ממתגים גם בכמויות קטנות על פי דרישת הלקוח. היתרון הגדול בהדפסה על מחברת הינה שטח הפרסום הגדול יחסית ומכאן חשיפה גדולה של המותג.  על מנת למתג את המחברת כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו את הגרפיקה הרצויה בקובץ PDF  או וקטורי ומכאן נציגינו יעצבו יישלחו הדמיות לאישורכם ולאחר מכן נדפיס ונשלח על לפתח בית העסק.

 מחברות לכנסים

אחת המתנות הכי פרקטיות לתת בכנס היא מחברת ממותגת. חלוקת המחברת בסוף או בתחילת הכנס גורמת למשתתפים לזכור את הרעיונות ששמעו, ותורמות מאוד לחיזוק המותג של החברה. על המחברת אשר מחלקים ניתן למתג כמה מילים ברוח הכנס, את לוגו החברה והטלפון, או אתר האינטרנט.

מחברות לשימוש שוטף של המשרד

מלבד מחברות ממותגות יוקרתיות שנחלק עבור לקוחות ואשר יהוו מוצר פרסומי עבור החברה, ניתן לרכוש דרכנו גם מחברות פשוטות יותר לשימוש שוטף של עובדי המשרד במחירים הכי אטרקטיביים ובאספקה מיידית בכל כמות.

על מנת לקבל הצעת מחיר מהירה אתם מוזמנים להיכנס לקטלוג שלנו על ידי לחיצה על הלינק שבכותרת או להתקשר אלינו- 025836885