החיפוש נעשה קל מתמיד

מטענים ניידים ממותגים

מחפשים מטענים ניידים ממותגים? מטען נייד עם לוגו? סוללת גיבוי ממותגת? הגעתם למקום הנכון! בקטלוג זה מטענים ניידים ממותגים תמצאו את מגוון סוללות הגיבוי האיכותיות ביותר שיש.

מטענים ניידים הינם מצרך חובה בימינו, לכל יום עבודה, אירוע או טיול אנחנו לוקחים איתנו את סוללת הגיבוי עד שהפכה להיות חלק אינטגרלי מחיינו.

לפיכך מטען נייד ממותג הפך להיות מוצר מוביל כמוצרי פרסום, מתנות לכנסים, מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות, מתנות לחגים וכו’.

אצלנו בקטלוג מטענים ניידים ממותגים ישנם את כל סוגי המטענים, החל ממטענים קטנים וקומפקטים ועד לתחנות טעינה היכולות להטעין מספר פלאפונים בו זמנית.

תחום סוללת גיבוי ממותגת הוא תחום בהתפתחות מתמדת, לאחרונה התחלנו לשווק מגוון רחב של מטענים אלחוטיים ממותגים המאפשרים הטענה איכותית ללא צורך בכבל הטענה. צריך לשים לב כח מטענים אלחוטיים אילו תומכים בפלאפונים החדשים שיש היום בשוק.

כיצד מפיקים מטען נייד עם לוגו? לקוחות רבים מחפשים לתת כמתנה מטענים ניידים ממותגים/סוללת גיבוי ממותגת כמוצר פרסום או מתנה עובדים לחגים. אנחנו באופק לבן מלווים אתכם בכל התהליך החל מקבלת הגרפיקה אותה תרצו לשים על המטען, לאחר מכן מפיקים לכם הדמייה ממוחשבת וכמובן דואגים לעבודת הדפסה מקצועית על גבי המטען.

אז למה אתם מחכים, לקבלת הצעת מחיר עבור מטענים ניידים ממותגים, מטען נייד ממותג, סוללת גיבוי ממותגת התקשרו 02-5836885 ונציגי המכירות ישמחו להעניק לכן שירות