החיפוש נעשה קל מתמיד

מתנות ליום המשפחה

מתנות ליום המשפחה

יום המשפחה  הינו מועד בו נהוג לחלק מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות ומתנות לבני משפחה.

בשנים האחרונות יום המשפחה הוא יום אשר מצויין כמעט בכל מוסד ואירגון ומקבל יחס הולך וגובר. גם תחום המתנות לעובדים ליום המשפחה התפתח מאוד, ואם בעבר נהוג היה לתת את המארז המסורתי של יין שמן זית ודבש, כיום כבר ניתן לבחור מתנות הרבה יותר מעניינות ומיוחדות- מארז משחקים של פעם, כלי בית, מארזים המשלבים פעילויות משפחתיות ועוד

כחברה אשר תחום ההתמחות העיקרי שלה הוא ייבוא שיווק מתנות לאירגונים, אנו באופק לבן מציעים את כל מגוון חבילות שי ליום המשפחה מכל הסוגים אשר פורטו לעיל והשילובים בינהם.

על מנת לחדש ולהפתיע בכל חג מחדש את קהל לקוחותינו, הוספנו מגוון גדול של מארזי שי ומתנות לקראת יום המשפחה 2019 בכדי שהעובדים והלקוחות ובני משפחותיהם יוכלו להנות כל פעם מחדש ממתנה מקורית שעוד לא קיבלו בעבר.

אנו מפעילים עבור אירגונים רבים אתר לבחירת מתנות כך שהעובד יוכל לבחור מתנה או מארז שהוא הכי צריך או רוצה מתוך מגוון מתנות נוספות ליום המשפחה.

כמדי חג גם ביום המשפחה 2019 אנו מקיימים מיזם תרומה לקהילה בו אנו משלבים באריזת המתנות שלנו מספר עמותות טיפוליות ושיקומיות אשר יחד אנו יוצרים עבורכם מתנות תרומה לקהילה לראש השנה אשר נותנות למתנה ערך נוסף.

אם אתם מעוניינים לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות ליום המשפחה אתם מוזמנים להתקשר אלינו- 025836885.