החיפוש נעשה קל מתמיד

מתנות לכנסים ותערוכות

מתנות לכנסים ותערוכות

מתנות לכנסים ותערוכות

חברת אופק לבן מתמחה בייבוא שיווק והדפסת לוגו על גבי מתנות לכנסים, מתנות לתערוכות, ומתנות לאירועי חברה.

כיום בכל כנס ואירוע של החברה נהוג לחלק מתנות לאורחים וללקוחות המגיעים לכנס. המטרה העיקרית שלשמה ניתנת המתנה בכנס הינה חשיפה של אנשים למותג בדרך כלל על ידי הטבעת לוגו של החברה על גבי המוצר או המתנה הניתנת בכנס. ישנן חברות אשר מעוניינות להטמיע רעיון מסויים ולכן בוחרת במתנה לכנס המסמלת רעיון זה. במידה והכנס חל במועד או חג מסויים ניתן כמובן “להרוויח שני ציפורים במכה” ולהכניס גם את סממני החג, למשל בראש השנה נשלב דבש, בט”ו בשבט פירות יבשים וכו…

חלוקת המתנות מתבצעת בדרך כלל או בתחילת האירוע או בסופו. כאשר מחלקים מתנות לכנס בתחילת האירוע מעוניינים להשרות אווירה נעימה, ולתת תשומת לב למותג כבר מהתחלה. לעומת זאת כאשר מחלקים את מתנות הכנס בסופו ניתן ליצור סיום עם רושם חזק שלעיתים ישאיר חותם וייצרב בזיכרון הלקוחות יותר מאשר אם יחולקו המתנות בהתחלה.

בחירת המתנות לכנס מלוות בדרך כלל בהרבה לבטים- כמה להשקיע במתנה ללקוחות לכנס? איזו מתנה לבחור? באיזה צבע להדפיס את הלוגו?

כחברה מובילה בתחום, נציגינו מתמחים במתן מענה ועזרה ללבטים מסוג זה, ועל ידי שאלות מכווינות נצליח ביחד לבחור את המתנה המושלמת לכנס שלכם. כל שעליכם לשעשות זה ליצור עימנו קשר דרך האתר או להתקשר.

 

מתנות לכנסים ותערוכות להזמין דרך אתר האינטרנט שלנו- ofeklavan.co.il

ניתן להתקשר אלינו גם בטלפון- 02-5836885.