החיפוש נעשה קל מתמיד

עטים לעסקים

עטים לעסקים

מתנה לסוף שנה למורות וקטלוג

חברת אופק לבן בע”מ מתמחה בייבוא שיווק ומיתוג עטים לעסקים במחירים הכי טובים שקיימים בשוק. אנו משווקים מגוון גדול של עטים בכל טווחי המחירים על מנת שיענו על כמה שיותר צרכים של האירגון- עטים לחגים, עטים לכנסים, עטים יוקרתיים למנהלים, עטים לשימוש שוטף של המשרד, עטים עם הדפסות לוגו, עטים עם חריטת לייזר, עטים עם מיתוג אישי וכו.

עטים ממותגים

אנו ממתגים את העטים על פי דרישת הלקוח- הדפסת לוגו, הדפסת מספר טלפון, חריטת שם וכל רעיון נוסף שעולה בראשכם. על העטים הפשוטים יותר יש מינימום הזמנה בדרך כל של 500 יחידות או 1000 יחידות. מחיר העטים מתחיל ב75 אגורות ומעלה. על עטים יוקרתיים יותר אנו ממתגים גם בכמויות קטנות על פי דרישת הלקוח. חשוב להבין כי למיתוג העט ערך מוסף שיווקי ופירוסומי לעסק. לקוחות רבים מזמינים מאיתנו עטים  ממותגים במחיר של שקל אחד בלבד ומחלקים אותם ללקוחות, לעוברים ושבים, למכרים, משפחה וכו. הם מתייחסים לרכישת העטים כהוצאת פרסום לכל דבר מתוך הנחה כלכלית כי הוצאה של 1000 ש”ח תייצר הרבה יותר.

 עטים לכנסים

אחת המתנות הכי פרקטיות לתת בכנס הוא עט ממותג. חלוקת העט בסוף או בתחילת הכנס גורמת למתתפים לזכור את הרעיונות ששמעו, ותורמות מאוד לחיזוק המותג של החברה. על העט המחולק ניתן למתג כמה מילים ברוח הכנס, את לוגו החברה והטלפון, או אתר האינטרנט.

עטים בחריטת לייזר

אחד היתרונות הגדולים שלנו היא העובדה שאנו ממתגים לא רק בהדפסה אלא גם בחריטת לייזר. עטים ממתכת בחריטת לייזר אנו יכולים לספק גם בכמויות קטנות של 20 ומעלה. דבר נוסף שאנו יכולים לעשות הוא חריטה של שם על גבי העט- מתאים מאוד כמתנה ללקוחות חשובים, מנהלים, או עובדים מצטיינים.

על מנת לקבל הצעת מחיר מהירה אתם מוזמנים להיכנס לקטלוג שלנו על ידי לחיצה על הלינק שבכותרת או להתקשר אלינו- 025836885